Koncert w Filharmonii Olsztyńskiej- "Weekend z muzyką bajkową"

7 grudnia 2016r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Młynarach uczestniczyli w przepięknym koncercie w Filharmonii w Olsztynie. Koncert nosił tytuł "Weekend z muzyką bajkową". Mieliśmy możliwość na żywo posłuchać utworów z takich bajek jak: "Bolek i Lolek", "Zaczarowany ołówek", "Reksio", "Miś Uszatek", "Porwanie Baltazara Gąbki" oraz "Shrek". Wszystkie utwory wzbogacone były wyświetlonymi fragmentami bajek. Ponadto widzowie obejrzeli przedpremierowy fragment filmu animowanego, który pojawi się na ekranach w 2017r.- "Kuba i Śruba" oraz na żywo podkładane dialogi do tego filmu. Wyjazd do olsztyńskiej filharmonii był bardzo udany.

Organizatorem wyjazdu było Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Gminy Młynary oraz Zespół Szkół w Młynarach. Wyjazd odbył się w ramach realizacji projektu „Wsparcie grup artystycznych: Lawa, Ambrozja i Drabina” współfinansowanego przez Gminę Młynary.

Dzisiaj jest 3 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Maria, Nina, Aleksander - ¦więto Konstytucji 3-Maja