Dzień promocji- "Zdrowo jem, więcej wiem", wspólne śniadanie

2.12.2016r. w kl.I-III odbył się Dzień Promocji podjętych w szkole działań dotyczących zdrowych i pożywnych śniadań i drugich śniadań. Od rana uczniowie kl. I-III wspólnie z rodzicami robili pyszne śniadania w klasach. Były: kanapki z pełnoziarnistego pieczywa, chuda wędlina, różnorodne serki, warzywa i owoce pokrojone w słupki, własnoręcznie robione jogurty i soczki. Następnie na holu szkoły odbyło się wspólne śniadanie uczniów młodszych, kl. IV-VI, rodziców i pracowników szkoły. Zanim śniadanie się rozpoczęło uczniowie przygotowujący potrawy otrzymali oficjalne odznaki Super Kucharza a wszyscy dorośli otrzymali karty „Forum zdrowia dla rodziców- planowanie posiłków zasady i błędy”. Do wglądu były prace uczniów- Klasowe książki śniadaniowe oraz wystawa prac plastycznych. Wspólne śniadanie cieszyło się dużym powodzeniem- zaczęły się rodzić wśród rodziców i uczniów pomysły na kolejne takie spotkania.

Dzisiaj jest 24 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Aleks, Grzegorz, Aleksander