Ślubowanie kl. I oraz wyjazd integracyjny

W sobotni poranek- 22 października 2016r. odbyło się przyjęcie uczniów kl. I a w poczet uczniów Zespołu Szkół w Młynarach- Ślubowanie kl. I. Najmłodsi uczniowie naszej szkoły z pomocą starszych kolegów i koleżanek oraz rodziców przedstawili program artystyczny a następnie w obecności wszystkich rodziców i zaproszonych gości zostali pasowani na uczniów naszej szkoły przez pana dyrektora Jana Radziszewskiego. Na zakończenie uczniowie otrzymali pamiątkowe gigantyczne ołówki od Pana Burmistrza, wychowawczyni kronikę do uwieczniania wydarzeń klasowych oraz kubki ze wspólnym zdjęciem od rodziców. Nie obyło się bez wpadek technicznych i tremy spowodowanej występami, ale dzięki temu było wesoło, radośnie  i przyjaźnie. Po Ślubowaniu uczniowie spędzili beztroski czas zabaw w Bajlandii, w Elblagu.

Zaproszonym gościom- panu Burmistrzowi Markowi Misztalowi oraz Przewodniczącemu Rady Rodziców panu Radosławowi Kiwilsza dziękujemy za przybycie a rodzicom za pomoc i zaangażowanie.

Wioletta Kisiel, Anna Zalewska

Dzisiaj jest 28 marca 2024 Imieniny obchodzą:
Aniela, Sykstus, Joanna