DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 2016

13 października w naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Na uroczystość przybyli także emerytowani nauczyciele. Wszystkich zebranych powitał dyrektor szkoły Pan Jan Radziszewski. Następnie głos zabrała Wiceburmistrz Miasta i Gminy Młynary Pani Maria Rogińska, która przekazała serdeczne podziękowania i życzenia nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi od Pana Burmistrza Marka Misztala. Uroczystą akademię przygotował Samorząd Uczniowski. Występujący uczniowie recytowali, śpiewali i grali na instrumentach. W ten sposób dziękowali nauczycielom za trud wkładany w ich nauczanie i wychowanie. Na zakończenie zostały wręczone wszystkim pracownikom szkoły i zaproszonym gościom upominki wykonane przez uczniów w czasie zajęć świetlicowych.

Dzisiaj jest 3 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Maria, Nina, Aleksander - ¦więto Konstytucji 3-Maja