Zielona szkoła kl. III SP w Olsztynie

W dniach 16-17 czerwiec 2016r. klasy III a i III b SP wraz z wychowawczyniami- Anną Zalewską, Wiolettą Kisiel oraz rodzicami- p. Agnieszką Kościelską, Moniką Piasecką i Kamilą Szarag uczestniczyły w zielonej szkole w hotelu Manor w Olsztynie. Był to bardzo intensywny czas dla uczniów kl. III, mieli możliwość szaleństw na placu zabaw, uczestniczyli w wędrówce do  gospodarstwa agroturystycznego  "Kojrys" (gospodarstwo, w którym swoją działalność rozpoczynał zespół Enej) a w którym to dzieci mogły bez oporów dotykać, głaskać rozmaitych zwierząt. Ponadto dzieci korzystały z basenu, kręgielni, siłowni, bawiły się w bajkolandii i miały okazję spędzić ostatnie wspólne chwile z wychowawcami na I etapie edukacji. Wszyscy wrócili zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.

Dzisiaj jest 26 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Maria, Marcelina, Marzena