Koncert Kolęd i Pastorałek "Hej kolęda"

W niedzielę, 27 grudnia 2015r., sali kinowej Ośrodka Kultury w Młynarach, w przepięknej scenerii stworzonej przez panią Barbarę Wilińską, odbył się Koncert Kolęd i Pastorałek "Hej Kolęda" zorganizowany przez Zespół Szkół w Młynarach, Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Gminy Młynary i Ośrodek Kultury w Młynarach.

Na scenie zaprezentowały się: dzieci z Przedszkola w Młynarach przygotowane przez panie Katarzynę Czyż i Bożenę Sacharczuk, uczniowie klasy IIa Szkoły Podstawowej w Młynarach przygotowane przez panią Edytę Rożak, uczniowie klasy IIIb przygotowane przez panią Wiolettę Kisiel, zespół Ambrozja przygotowany przez panią Agnieszkę Sochę, grupy wokalne Ośrodka Kultury w Młynarach pod kierownictwem pana Bartosza Krzywdy oraz zespoły Lawa (grupa gimnazjalna i grupa starsza) przygotowane przez panie Edytę Wasiluk- Jarosz i Annę Kołodziej Rabiczko. Widzowie usłyszeli najpiękniejsze polskie kolędy,wzruszające pastorałki oraz piosenki o tematyce świątecznej i zimowej.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji koncertu: opiekunom i instruktorom grup, pani Barbarze Wilińskiej - autorce wspaniałej dekoracji, pani Annie Dudzińskiej - plakaty, panom Pisarkiewiczom - światła i nagłośnienie, panom Wiesławowi Piekarskiemu i Andrzejowi Daszkiewiczowi - obsługa techniczna.

Koncert zrealizowany został w ramach projektu"Koncertu artystyczne w gminie Młynary" współfinansowanemu ze środków Gminy Młynary.

Dzisiaj jest 19 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Mikołaj, Piotr, Urban