Biwak ekologiczno-przyrodniczy

W dniach 20-21.11.2015r.  wybrani uczniowie z klas IV-VI Szkoły Podstawowej z Młynar oraz Szkoły Podstawowej w Błudowie uczestniczyli  w biwaku ekologiczno-przyrodniczym, który odbył się w Szkole Podstawowej w Młynarach. Uczniowie w trakcie trwania biwaku mieli okazję porozmawiać z leśniczym Nadleśnictwa Młynary Panem Danielem Bykiem oraz panią Ewą Albińską na temat funkcjonowania ekosystemu leśnego oraz poznać życie zwierząt leśnych. Uczniowie na zajęciach wykonywali szereg zadań i konkurencji, które miały na celu przybliżenie im problematyki "Czy musimy chronić przyrodę?". Biwak zorganizowała nauczycielka przyrody pani Irena Afranowicz. Opiekunami biwaku były: pani Marta Matak i pani Agata Ruśniak- nauczycielka ze Szkoły Podstawowej w Błudowie.

Dzisiaj jest 19 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Mikołaj, Piotr, Urban