po Pikniku Rodzinym...

Wspaniała, słoneczna pogoda sprawiła, że liczni mieszkańcy gminy Młynary chętnie uczestniczyli w Pikniku Rodzinnym zorganizowanym przez Zespół Szkół w Młynarach i Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Gminy Młynary, który odbył się 6 czerwca 2015. Było wiele atrakcji, sportowe zabawy, muzyka, tańce i mnóstwo uśmiechu.

Dziękujemy wszystkim, którzy to sobotnie popołudnie zdecydowali się spędzić z nami. Każdy znalazł coś dla siebie. Chętni oddawali krew, brali udział w rodzinnych konkurencjach sportowych, bardziej cierpliwi próbowali swych sił w garncarstwie i rzeźbie w glinie. Można było skorzystać ze ścianki wspinaczkowej, toru przeszkód. Były loterie fantowe, rzuty do celu, pokazy strażackie, zjeżdżalnie dla najmłodszych.

Wśród dorosłych największym powodzeniem cieszył się słodki kącik, w którym serwowano ciasta upieczone przez nauczycieli i rodziców. Można było również zjeść pyszną grochówkę lub bigos.

Dziękujemy wszystkim, którzy poświęcili swój wolny czas i ciężko pracowali aby zorganizować tak udane wydarzenie:

- dziękujemy uczniom, nauczycielom, pracownikom szkoły, rodzicom, którzy poświęcili wiele czasu na przygotowanie Pikniku.

- dziękujemy sponsorom, wsparli nas: Jecek Leonowicz, Robert i Mariusz Rusieccy, Anna i Radosław Kiwilsza, Agnieszka Brewczak, Grzegorz Smolarek, Wanda Biedziuch, Justyna Korwel, Janina Górowiec, Teresa Ryś, Barbara i Zbigniew Baliccy, Alicja Zienkiewicz, Arkadiusz Cebula, Elżbieta i Daniel Kopytko, Mirosław Pawlukowski Mirtrans Płoskienia, Anna Glinko, Adrian Szumski i Marcin Pawlukiewicz, Stanisława i Jerzy Sadłek, Bank PKO BP Oddział Pasłęk, sklep Lewiatan Młynary.

- dziękujemy partnerom: Radzie Rodziców przy Zespole Szkół w Młynarach, Przedszkolu w Młynarach, Szkole Podstawowej w Błudowie, Stowarzyszeniu Przyjaciół Karszewa „Pióropusznikowy Gaj”, OSP Młynary, Stowarzyszeniu Amazonki z Elbląga, Posterunkowi Policji, Nadleśnictwu w Młynarach, Klubowi sportowemu „Syrena”, Fundacji „Teraz My”, Miejsko Gminnemu ośrodkowi Pomocy Społecznej, Ośrodkowi kultury w Młynarach, 1 Drużynie Harcerskiej „Lwy”, Regionalnemu Centrum Krwiodawstwa w Pasłęku.

Piknik został zorganizowany w ramach realizacji zadania publicznego dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta i Gminy Młynary.

Dzisiaj jest 19 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Mikołaj, Piotr, Urban