Piknik Rodzinny 2015 - 6 czerwca, godz. 13.00

„Stwórzmy razem dobry klimat” i spotkajmy się po raz siódmy na Pikniku Rodzinnym! Organizatorzy imprezy – Zespół Szkół w Młynarach i Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Gminy Młynary zapraszają wszystkich mieszkańców 6 czerwca 2015 o godz.13.00 na pełne dobrej zabawy rodzinne popołudnie.

Impreza, jak zwykle, odbędzie się na boisku szkolnym. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Piknik Rodzinny tradycyjnie rozpocznie się Młynarskim Biegiem Rodzinnym. Na scenie zaprezentują się artyści w różnym wieku. Wystąpią między innymi: przedszkolaki, uczniowie ZS Młynary, uczniowie Szkoły Podstawowej w Błudowie, zespół Lawa, zespół Ambrozja, grupa teatralna DRABINA, Karszewianki.

Jak  co roku z wielu atrakcji będą mogły skorzystać dzieci, między innymi z placu zabaw, dmuchawców, malowania twarzy, wspólnego tworzenia prac plastycznych.

Dla starszych uczestników przygotowaliśmy między innymi tory sprawnościowe, ściankę wspinaczkową.

Rodzinnie będzie można wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami.

Swoje stoiska będą mieli między innymi:

- Fundacja „Teraz My” – tutaj będziemy mogli uczestniczyć w warsztatach artystycznych

- Stowarzyszenie Przyjaciół Karszewa „Pióropusznikowy Gaj” – gdzie będzie można skosztować specjałów regionalnej kuchni

- Nadleśnictwo Młynary wraz z Kołem Łowieckim „Leśnik” jak  co roku przygotują wystawę i konkursy przyrodnicze

- Zespół Szkół w Młynarach – ugości nas pysznymi wypiekami w słodkim kąciku, zaprosi do loterii fantowej i organizowanej przez Radę Rodziców wyprzedaży garażowej, obejrzymy prace wykonane przez uczniów.

- Klub Sportowy Syrena Młynary – każdy będzie mógł sprawdzić swe piłkarskie umiejętności

- 1 Młynarska Drużyna Harcerska – przygotuje ciekawe harcerskie gry i zabawy

Podczas Pikniku zorganizowany zostanie również Punkt Krwiodawstwa – na boisku szkolnym pojawi się specjalistyczny ambulans, w którym krew będzie można oddawać w godzinach 10.00 – 14.00.

Organizacja Pikniku Rodzinnego możliwa jest dzięki dotacji z Urzędu Miasta i Gminy Młynary jak również dzięki indywidualnym darczyńcom.

Piknik Rodzinny Honorowym Patronatem objął Burmistrz Miasta i Gminy Młynary Pan Marek Misztal.

Serdecznie zapraszamy!

Zespół do spraw promocji ZS Młynary

Dzisiaj jest 19 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Mikołaj, Piotr, Urban