po koncercie "Artystyczna Wiosna Młodości"...

18 kwietnia 2015r. w sali widowiskowo-kinowej Ośrodka Kultury w Młynarach odbył się koncert uczniów Zespołu Szkół w Młynarach pt: Artystyczna Wiosna Młodości”. Tego popołudnia licznie przybyli mieszkańcy Młynar, rodzice, dziadkowie i znajomi artystów mogli podziwiać prezentowane na scenie występy wokalne, taneczne, teatralne i instrumentalne, zaś w holu kina wystawę fotografii i rysunku.

Na scenie zaprezentowali się artyści:

Gimnazjalny zespół wokalny LAWA

Kinga Zienkiewicz klasa IIIA

Cyprian Rabiczko klasa IIB

Kwartet taneczny z klasy IIIA: Daria Piech, Kinga Zienkiewicz, Ola Staręga i Patrycja Łukasik

Kwartet wokalny: Agata Hulanicka, Natalia Korwel, Julia Ostrowska i Emilia Kołosowska

Klasa IIIA SP

Zespół wokalny Ambrozja

Klasa IIB SP

Zespół wokalny Ambroży

Piotr Kopytko klasa IVB

Julia Orłowska klasa VA

Karolina Bułak klasa VB

Kamila Orłowska klasa VA

Daria Piech klasa IIIA

Grupa Teatralna DRABINA

Formacja DANCE MAGIC

Jan Radtke klasa Ib

Anna Mościcka klasa IIA

Alicja Semkiw klasa IIA

Laura Szulecka klasa IIA

Adriana Lisowska klasa IIB

W holu swoje prace wystawili:

Fotografia:

Jan Radtke klasa Ib

Maria Piasecka klasa IIIb

Rysunek

Jakub Byk klasa Ib

Maja Lewicka klasa IIa

Koncert zorganizowany został przez Zespół Szkół, Radę Rodziców oraz Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Gminy Młynary, przy wsparciu Ośrodka Kultury w Młynarach. Wydarzenie jest częścią projektu „Koncerty artystyczne Młynary 2015” realizowanego w ramach zadania publicznego dofinansowanego przez Urząd Miasta i Gminy Młynary .

W imieniu realizatora projektu, Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży Gminy Młynary, składam serdeczne podziękowania osobom zaangażowanym w realizację koncertu:

Dyrektorowi Zespołu Szkół w Młynarach panu Janowi Radziszewskiemu,

Radzie Rodziców Zespołu Szkół w Młynarach paniom Katarzynie Wiśniewskiej i Agnieszce Kościelskiej,

Nauczycielom i pracownikom ZS Młynary, paniom: Urszuli Białobrzeskiej, Dominice Zabiełło, Edycie Wasiluk-Jarosz, Barbarze Wilińskiej, Ewie Czerwieniak,

Nauczycielom ZS Młynary – instruktorom grup artystycznych, paniom: Danucie Bukowskiej, Wioletcie Kisiel, Marcie Matak, Agnieszce Socha, Edycie Wasiluk-Jarosz,

Dyrektorowi Ośrodka Kultury w Młynarach pani Elżbiecie Lisowskiej oraz pracownikom Ośrodka Kultury w Młynarach,

Rodzicom i uczniom szkoły podstawowej i gimnazjum w Zespole Szkół w Młynarach.

Prezes Stowarzyszenia

Anna Kołodziej-Rabiczko

Dzisiaj jest 19 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Mikołaj, Piotr, Urban