Pierwszy Wieczór filmowy w Publicznym Gimnazjum w Młynarach

Szkoła nie musi kojarzyć się tylko z nauką. Może być miejscem, w którym wspólniez przyjaciółmi spędza się miło czas. O tym mogli przekonać się uczniowie, rodzice i nauczyciele  uczestniczący I Wieczorze Filmowym, który odbył się w naszej szkole 13 marca 2015r.

Impreza zaplanowana została w ramach Szkolnego Programu Aktywnej Współpracy.

Dwie kategorie filmów: horrory i „wyciskacze łez” wyświetlane były w kilku klasach. Uczniowie zamiast w ławkach rozłożyli się wygodnie na materacach, a rodzice: panie Agnieszka Kościelska i Katarzyna Wiśniewska oraz pan Radosław Kiwilsza przygotowali dla nich bufet. Największym powodzeniem cieszyły się nachosy, których szybko zabrakło. Można było zakupić ciasto upieczone przez rodziców, popcorn oraz coś do picia. Konrad Mościcki z klasy IIIb wraz z kilkoma uczniami zaadaptowali klasy na sale kinowe. Szczególnie obleganą salą kinową okazała się 13, co było uzasadnione, gdyż numer pasował do typu filmów (horror) i daty wieczoru (piątek 13-ego).Uczniowie razem spędzili piątkowy wieczór i wcale nie okazał się on pechowy.

Dziękujemy wszystkim uczniom i rodzicom za pomoc w organizacji tej imprezy i liczymy na jeszcze większe zaangażowanie w kolejnych działaniach podejmowanych w ramach Szkolnego Programu Aktywnej Współpracy.

Dzisiaj jest 26 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Maria, Marcelina, Marzena