GIMNAZJADA trwa

Już kolejny miesiąc wszystkie klasy gimnazjum biorą udział w konkursie GIMNAZJADA, w którym rywalizują o atrakcyjne nagrody: biwak (I miejsce), wycieczkę (II miejsce) i ognisko (III miejsce). Za nami podsumowanie I semestru. Najwyższy wynik osiągnęła klasa Ia, tuż za nią znalazła się klasa IIa a jako trzecia - klasa IIb (szczegółowe wyniki w załączniku). Szanse na wielki finał mają nadal wszystkie klasy.

Konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym etapie, "Eliminacjach", który właśnie trwa, wszystkie klasy rywalizują w następujących kategoriach: zachowanie, frekwencja, czytelnictwo, osiągnięcia sportowe, udział w uroczystościach szkolnych, organizacja imprez i konkursów szkolnych i wyniki w nauce. Klasy zdobywają punkty w poszczególnych kategoriach (maksymalna liczba punktów do zdobycia w jednej kategorii to 60). O wynikach pierwszego etapu decyduje suma punktów uzyskanych przez klasę. Trzy klasy z największą ilością punktów przechodzą do drugiego etapu konkursu, którym jest "Turniej Wiedzy". Odbędzie się on w maju 2015r.

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (gimnazjada wyniki I semestr 2014_2015.docx)gimnazjada wyniki I semestr 2014_2015.docx26 Kb
Dzisiaj jest 19 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Mikołaj, Piotr, Urban