Targi Szkół Średnich w Elblągu 09.05.2014r.

Dnia 09.05.2014r. uczniowie klas III  Publicznego Gimnazjum

w Młynarach w ramach projektu „Szkolny Ośrodek Kariery dla Uczniów Gimnazjum w Młynarach” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX – Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.1 – Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej, jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałanie 9.1.2 – Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszania różnic w jakości usług edukacyjnych pojechali na Targi Szkół Średnich do Zespołu Szkół Technicznych do Elbląga.

Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z ofertą edukacyjną szkoły, zasadami rekrutacji i kierunkami kształcenia. Trzecioklasiści obejrzeli pokaz musztry klasy o profilu mundurowym, uczestniczyli w zajęciach pokazowych m.in. budowlanych, ogrodniczych, samoobrony, rysunku technicznego. Uczestnicy zostali oprowadzeni po szkole i uzyskali szczegółowe informacje o szkole i możliwościach jakie daje jej ukończenie.

Po zakończeniu wizyty wszyscy uczestnicy wraz z opiekunami udali się  na posiłek do  Restauracji „Mammamia” w Elblągu.

Zadowoleni i pełni wrażeń wrócili do swojej szkoły.

Dzisiaj jest 7 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Ludmiła, Gizela, Benedykt