Piknik rodzinny kl. IV a

W sobotę 8 VI br. uczniowie klasy IV A z rodzicami i rodzeństwem spotkali się na klasowym „Pikniku rodzinnym”. Rodzice przygotowali swoim dzieciom wiele atrakcji: ognisko, kiełbaski, ciasto. Rodziny rozegrały partyjkę różnych gier planszowych. Były też gry towarzyskie, jakim są Kalambury, Uczestnicy zaprezentowali w niej swoje zdolności w rysunku i pantomimy. Rodzice z dziećmi rozegrali mecze: dwa ognie i w piłkę nożną. Zabawy było co niemiara. Każdy znalazł dla siebie coś, co sprawiło mu radość. Za udział w grach i konkursach uczestnicy byli nagradzani. W rozgrywkach nie chodziło o zwycięstwo, tylko o wspólną zabawę. Trzeba przyznać, że młodzi byli sprawniejsi fizycznie, za to starszyzna rozgrywała gry strategicznie. Dzieci obdarowały swoich rodziców własnoręcznie wykonanymi upominkami. Sprawdziło się stare powiedzenie: „Razem możemy więcej”. Wszystkim uczestnikom i rodzicom dziękujemy.

Dzisiaj jest 8 wrzesnia 2024 Imieniny obchodzą:
Maria, Nestor, Radosław