Company Logo

Występ "Drabiny" w Słobitach

W poniedziałek grupa teatralna Drabina wystąpiła przed społecznością szkolną w Słobitach. Występ naszej grupy teatralnej przykuł uwagę zarówno uczniów jak i nauczycieli. Dzieci były bardzo podekscytowane przedstawieniem i z zaciekawieniem oczekiwały na to, co zobaczą na scenie.
Sztuka pt. "Humba bumba bang" była pełna emocji, śmiechu i magii. Historia opowiedziana na scenie poruszała bardzo ważny temat, jakim jest akceptacja siebie oraz swojego wyglądu. Dzieci wcielające się w role bohaterów prezentowały różnorodne postacie, które walczyły ze swoimi kompleksami i wątpliwościami. Poprzez zabawę i dialogi, przekazywano przesłanie o tym, jak ważne jest akceptowanie siebie takimi, jakimi jesteśmy.
Aktorzy doskonale odgrywali swoje role, stwarzając niezapomniane chwile dla wszystkich obecnych. Po zakończeniu spektaklu na twarzach wszystkich obecnych malował się uśmiech. Dzieci były zachwycone występem.
Grupa teatralna Drabina kolejny raz udowodniła, że ma talent i pasję do teatru. Jej występ był prawdziwym przeżyciem dla wszystkich obecnych, a z pewnością na długo pozostanie w ich pamięci.
Wszystkim uczestnikom występu grupy teatralnej Drabina należą się brawa za wspaniały spektakl, który tak bardzo poruszył serca widzów. Miejmy nadzieję, że będą kontynuować swoją działalność teatralną i dalej zachwycać nas swoimi talentami.
Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (1.jpg)1.jpg186 Kb
Pobierz plik (2.jpg)2.jpg194 Kb
Pobierz plik (3.jpg)3.jpg232 Kb
Pobierz plik (4.jpg)4.jpg260 Kb
Pobierz plik (Bez nazwy.jpg)Bez nazwy.jpg186 Kb
Dzisiaj jest 20 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Aleksander, Bernardyn, Bazyli

eDziennik

LogowanieOdwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.


(c) 2011-2012 Zespół Szkół Młynary