Święto Konstytucji 3-go Maja w naszej szkole

30 kwietnia 2024r.odświętnie ubrani uczniowie uczestniczyli w uroczystym apelu z okazji Święta Konstytucji 3 Maja. Apel rozpoczęli uczniowie od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania Hymnu Narodowego. Następnie odbył się apel przygotowany przez klasy IV z wychowawczyniami- panią Anną Strzelecką i Katarzyną Jankowską, wspomagani przez nasze szkolne zespoły "Ambrozja" pani Agnieszki Sochy i "Lawa" pani Edyty Wasiluk-Jarosz. Cała nasza społeczność nie tylko przypomniała sobie o ważnym wydarzeniu historycznym, ale również uczciliśmy wspólnie święto narodowe. W uroczystości wzięli również udział pani Sekretarz Miasta i Gminy Młynary - Anna Kołodziej-Rabiczko oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Młynarach pan Karol Jóźwiak, rodzice i nauczyciele.

Dzisiaj jest 27 lipca 2024 Imieniny obchodzą:
Julia, Natalia, Aureliusz