Konkurs Ekologiczny

W czwartek, 25 kwietnia, w Przedszkolu im. Jana Brzechwy w Młynarach przy współpracy ze Szkołą Podstawową w Młynarach odbył się konkurs ekologiczny „ Eko dzieciaki- to my!”. W zmaganiach udział wzięły cztery drużyny. Dwie z nich to reprezentanci Przedszkola z grupy „ Misiów” i grupy „ Motylków” oraz dwie drużyny reprezentujące Szkołę z klasy Ia i Ib. W trakcie konkursu dzieciaki miały do pokonania sześć konkurencji. Dzieci mogły wykazać się wiedzą ogólną na temat ekologii jak również znajomością matematyki czy umiejętnościami plastycznymi. Co najważniejsze dzieci mogły udoskonalić swoją umiejętność pracy w grupie. Zmagania małych ekologów oceniała komisja w następującym składzie: - p. Alina Mikołajczyk- Dyrektor Przedszkola im. Jana Brzechwy w Młynarach -p. Paulina Bednarczyk reprezentująca Urząd Miasta i Gminy Młynary -p. Sylwia Krawiec reprezentująca Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Młynarach. Wyniki konkursu: I miejsce- klasa Ia- 37 pkt. II miejsce- grupa „ Misiów”- 36 pkt. III miejsce- klasa Ib- 35 pkt. IV miejsce- grupa „ Motylków”- 32 pkt. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i dziękujemy pani Agacie Frąckiewicz za zaproszenie na konkurs.

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (foto1.jpg)foto1.jpg91 Kb
Pobierz plik (foto10.jpg)foto10.jpg355 Kb
Pobierz plik (foto11.jpg)foto11.jpg347 Kb
Pobierz plik (foto2.jpg)foto2.jpg322 Kb
Pobierz plik (foto3.jpg)foto3.jpg384 Kb
Pobierz plik (foto4.jpg)foto4.jpg383 Kb
Pobierz plik (foto5.jpg)foto5.jpg404 Kb
Pobierz plik (foto6.jpg)foto6.jpg408 Kb
Pobierz plik (foto7.jpg)foto7.jpg321 Kb
Pobierz plik (foto8.jpg)foto8.jpg518 Kb