Wyniki konkursu przyrodniczego „Miłośnicy przyrody- każdy dobrze wie, jak śmieci segreguje się"

W dniu 19 kwietnia 2024r. uczniowie kl. II-IV SP uczestniczyli w drużynowym konkursie przyrodniczym "Miłośnicy przyrody-każdy dobrze wie jak śmieci segreguje się". W konkursie wzięło udział 6 trzyosobowych drużyn. Uczniowie wykonywali zadania na czas- cechy pór roku, korzyści z hodowli zwierząt, przysłowia, rozpoznawanie roślin jesiennych i wiosennych, , posegregować zdjęcia ze śmieciami, rozpoznać śmietniki do segregacji po kolorach, rozpoznać odgłosy przyrody z płyty CD . W pracach komisji uczestniczyły panie: wicedyrektor Beata Dusza oraz pani pedagog Małgorzata Kosińska.

Wyniki konkursu są następujące:

I miejsce: kl.IV a- Dominik Chęsy, Dawid Pakulski, Filip Śluborski oraz kl. III a- Aleksander Rataj, Alicja Falkowska, Zuzanna Smolarek

II miejsce: kl. IV b- Wojciech Iwaszkiewicz, Amelia Jurgielewicz, Błażej Gałązka

III miejsce: kl. II b- Aleksander Korybski, Kaja Młynarczyk, Dominik Sacharczuk

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratuluję! Nagrody, które ufundowała firma odbierająca odpady „Koma”przy współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Młynary, zostaną wręczone podczas apelu z okazji Dnia Ziemi.

Organizator:

Wioletta Kisiel

Dzisiaj jest 4 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Florian, Malwina, Monika