Wagary z dzielnicowym 2024

„WAGARY Z DZIELNICOWYM” W GARDYNACH Uczniowie naszej szkoły przywitali wiosnę na sportowo, biorąc udział w „Wagarach z Dzielnicowym” , zorganizowanych w Gardynach przez Policjantów z Posterunku Policji w Młynarach. Chociaż pogoda nie rozpieszczała uczestników, w imprezie udział wzięło ponad 300 osób. Czekało na nich mnóstwo atrakcji (min. stoisko strzeleckie, konkurs piłkarski, zajęcia z udzielania pomocy przedmedycznej, stoisko Nadleśnictwa Młynary, zwiedzanie radiowozów i wozu straży pożarnej, pyszne kiełbaski z ogniska i inne smakołyki oraz liczne nagrody i upominki). Punktem kulminacyjnym imprezy był bieg do Grubej Kaśki ( sosny zwyczajnej, pomnika przyrody znajdującego się w Nadleśnictwie Młynary), na dystansie 3,5 km. W klasyfikacji generalnej drugie miejsce zajął Szymon Bukin, a trzecie miejsce Konrad Jemielita - uczniowie SP Młynary . Gratulacje chłopcy! Wyrazy uznania należą się wszystkim uczestnikom biegu którzy zmierzyli się z wyzwaniem i dzielnie ukończyli bieg. Dziękujemy organizatorom za przygotowanie cyklicznej już imprezy i mamy nadzieję ,że spotkamy się znowu w przyszłym roku!

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (foto1.jpg)foto1.jpg62 Kb
Pobierz plik (foto2.jpg)foto2.jpg36 Kb
Pobierz plik (foto3.jpg)foto3.jpg64 Kb
Pobierz plik (foto4.jpg)foto4.jpg51 Kb
Pobierz plik (foto5.jpg)foto5.jpg54 Kb
Pobierz plik (foto6.jpg)foto6.jpg55 Kb
Dzisiaj jest 2 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Anatol, Zygmunt, Anastazy