SPOTKANIE Z BAJKĄ TERAPEUTYCZNĄ

W lutym bieżącego roku pierwszoklasiści mogli wziąć udział w zajęciach bibliotecznych pod hasłem „SPOTKANIE Z BAJKĄ TERAPEUTYCZNĄ”, które zorganizowały panie: Małgorzata Kosińska i Beata Kucharzewska. Tym razem uczniowie poznali historię małego koliberka, który miał problemy ze znalezieniem przyjaciół i akceptacją ze strony innych zwierzątek.

Dzieci wysłuchały bajki, następnie rozmawiały ze sobą i nauczycielkami o kłopotach ptaszka, jego uczuciach i zachowaniu pozostałych bohaterów.

Uczniowie obejrzeli także krótki film przyrodniczy na temat tych niezwykłych ptaków, z którego dowiedzieli się wielu ciekawostek.

Podsumowaniem zajęć była praca w grupach, gdzie pierwszaczki wykonały piękne prace plastyczne przedstawiające kolibry. Prace zdobią obecnie bibliotekę szkolną.

Dzisiaj jest 28 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Waleria, Ludwik, Paweł