NA SPORTOWO - Mini koszykówka

W dniach 5 i 6 grudnia uczniowie naszej szkoły rozegrali dwumecz w mini koszykówce z SP Wilczęta. 5 grudnia, w Młynarach rywalizowali chłopcy ,natomiast drugiego dnia drużyna dziewcząt wybrała się do Wilcząt. Nie brakowało sportowych, emocji a zebrane doświadczenia z pewnością zaprocentują w przyszłości. Drużyna dziewcząt: Kozicińska Daria, Radtke Dominika, Marszałkiewicz Patrycja, Dębińska Nikola, Walczak Julia, Najduch Lena, Krawiec Wiktoria, Śluborska Paulina, Opalach Julia, Mikołajczyk Łucja, Łukaszewicz Tatiana. Drużyna chłopców: Gnyp Aleksander, Gnyp Nikodem, Wątroba Oliwier, Romaniec Jakub, Binkiewicz Alan, Gałecki Jakub, Łupiński Maciek, Zalewski Fabian, Harasimowicz Michał, Kowal Nikodem, Banach Michał. Dziękujemy drużynom SP Wilczęta za sportową rywalizację!

Dzisiaj jest 19 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Mikołaj, Piotr, Urban