Obchody Dnia Kropki

WYMALUJMY SWOJĄ WYMARZONĄ KLASĘ”.

OBCHODY DNIA KROPKI

W poniedziałkowy poranek 30 października chętni uczniowie klas II-IV wzięli udział w zajęciach plastycznych w ramach Obchodów Dnia Kropki. Akcja zorganizowana przez panie: pedagog -Małgorzatę Kosińską i bibliotekarkę – Beatę Kucharzewską miała na celu pobudzić wyobraźnię uczniów i rozwijać ich kreatywność,  a jednocześnie uczyć umiejętności dochodzenia do kompromisu  w pracy w zespole.

W trzyosobowych grupach dzieci wspólnie ustaliły, o jakim zespole klasowym marzą zgodnie z tematem akcji: „Wymalujmy swoją wymarzona klasę”, a następnie w czasie 2 godzin lekcyjnych przeniosły swój plan na folię bąbelkową i za pomocą malowania kropek palcami stworzyły wymarzone obrazy własnych klas. Efekty pracy dzieci można było podziwiać na holu szkolnym. W przygotowaniu i przeprowadzeniu zajęć pomogły  uczennice z klas VIIIa: Magdalena Fidura i Weronika Tymicka.

Wszystkim nauczycielom dziękujemy za wyrozumiałość.

Dzisiaj jest 6 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Judyta, Jan, Jurand