Dzeń Edukacji Narodowej 2023

14 października co roku obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, czyli popularnie nazywany Dzień Nauczyciela. W tym roku uroczysty apel odbył się 13 października. Nauczyciele i pracownicy szkoły otrzymali życzenia od Pani Burmistrz Miasta i Gminy Młynary Renaty Bednarczyk, a w imieniu Rady Rodziców życzenia przekazała Pani Katarzyna Rucińska. Uczniowie klas drugich pod kierunkiem Pani Wioletty Kisiel i Anny Zalewskiej przygotowali krótki występ artystyczny. Ponadto wysłuchaliśmy zespołu ,,Ambrozja” pod kierunkiem Pani Agnieszki Sochy i zespołu ,,Lawa” pod kierunkiem Pani Edyty Wasiluk-Jarosz.

Zwycięzcy Konkursu Głośnego Czytania ,,Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej i zwycięzcy Dyktanda w języku angielskim lub niemieckim otrzymali nagrody za zajęte miejsca. Gratulujemy!!!

Dzisiaj jest 29 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Piotr, Robert, Bogusław