Sztafeta - 21.09.2023

Dnia 21 września 2023 roku reprezentacja naszej szkoły złożona z dziewcząt i chłopców rywalizująca w ramach Igrzysk Dzieci udała się do Elbląga, by w parku Bażantarnia walczyć o mistrzostwo powiatu w sztafetowych biegach przełajowych.

Jako pierwsze do walki przystąpiły dziewczyny. Mimo wielkich ambicji i chęci zwycięstwa, nie udało się wygrać powiatu. Tym razem lepsze okazały się zawodniczki SP 2 Pasłęk, które tego dnia były poza zasięgiem pozostałych sztafet. Dominika Radtke doprowadziła naszą sztafetę na linię mety na drugim miejscu i mogliśmy się cieszyć wicemistrzostwem powiatu.

U chłopców sytuacja wyglądała niemal identycznie, z tą różnicą, że zwyciężyli zawodnicy  SP 3 Pasłęk. Nasi chłopcy finiszowali za nimi zdobywając srebrne medale.

GRATULACJE!!!

Na poszczególnych zmianach szkołę reprezentowali:

1. Kozicińska Daria
  2. Najduch Lena
  3. Śluborska Paulina
  4. Dębińska Nikola
  5. Szumska Lena
  6. Radtke Dominka

1. Gnyp Aleksander
  2. Łupiński Maciej
  3. Romaniec Jakub
  4. Wieliczko Miłosz