Mistrzostwa Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych

21 października 2013 r. w Biskupcu odbyły się Mistrzostwa Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Powiat elbląski reprezentowali chłopcy ze Szkoły Podstawowej w Młynarach i Publicznego Gimnazjum w Młynarach. Drużyna szkoły podstawowej w składzie: Sebastian Bocoń, Artur Bocoń, Łukasz Łesyk, Rafał Czubiński, Patryk Firlej, Jakub Działek, Kacper Duplaga, Michał Stołycia, Dawid Bulkowski, Mateusz Tomaszewicz, Maks Pierlejewski zajęła VI miejsce.

Natomiast drużyna chłopców z gimnazjum po pasjonującej walce z Giżyckiem zajęła II miejsce. Skład wicemistrzów województwa: Cezary Świeboda, Marcin Łowczak, AlbertMikos, Dariusz Zbarasz, Daniel Sondej, Marek Wiśniewski, Kacper Perlejewski, Paweł Czubiński, Łukasz Papiernik, Dawid Bułak.

Gratulujemy!!!

Oprac.E.N. i A.N.

Dzisiaj jest 29 marca 2024 Imieniny obchodzą:
Wiktoryna, Cyryl, Eustachy