Biblioteka - Akcja - Reakcja cz.3

BIBLIOTEKA - AKCJA - REAKCJA

Pora na Święta Wielkanocne! W szkolnej bibliotece panie bibliotekarki  przystąpiły do kolejnej akcji zachęcającej uczniów do czytania książek.

Tym razem…

….trzecie działanie: WIELKANOC

Przez najbliższe przedświąteczne dni za wypożyczenie książki każde dziecko otrzyma świąteczną kartkę (lub kartkę do pokolorowania), w której będzie mogło napisać wielkanocne życzenia i wręczyć je bliskiej osobie.                                Za aktywne korzystanie z księgozbioru bibliotecznego dzieciaki wzięły  też udział w zajęciach wielkanocnego decoupage. Prace uczniów zostały udostępnione                    do obejrzenia na wystawce w szkolnej bibliotece.

Życzymy wszystkim pogodnej i radosnej Wielkiejnocy!

Dzisiaj jest 26 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Maria, Marcelina, Marzena