Wyniki dodatkowej rekrutacji do programu stypendialnego

Na podstawie Regulaminu programu stypendialnego w ramach projektu „Szkolna Pracownia Sukcesu III” dla uczniów szczególnie uzdolnionych komisja w składzie:

przewodniczący:      Jan Radziszewski

członkowie:               Małgorzata Kosińska i Ewa Czerwieniak

postanawia  przyznać stypendium następującym uczniom:

1. Grudzińska Julia kl. IVA
  2. Wieliczko Miłosz kl. IVA
  3. Małyszko Oliwia kl. IVB
  4. Walczak Julia kl. V A
  5. Najduch Lena kl. V A
  6. Jędryczko Szymon kl. VI A
  7. Waśniewska Maja kl. VII A
  8. Rabiczko Marcin kl. VII A
  9. Kierzkowska Emilia kl. VIIIB

Wyżej wymienieni uczniowie spełniają wymagania formalno-prawne do uzyskania stypendium. Osiągnęli największą ilość punktów przyznanych za wyniki w nauce oraz za inne osiągnięcia.  Uczniom klas IV – VI przyznano stypendium w wysokości 500,00zł miesięcznie (słownie: pięćset złotych) a uczniom klas VII – VIII w wysokości 800,00zł miesięcznie (słownie: osiemset złotych). Stypendium zostało przyznane na 6 miesięcy – od stycznia 2023 do czerwca 2023r.

W związku z niewyczerpaniem limitu przyznanych stypendiów dyrektor ogłosi nabór uzupełniający.

Dzisiaj jest 26 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Maria, Marcelina, Marzena