POZNAJCIE PIXELA!

Poznajcie koguta-Pixela, który odwiedził dziś naszą szkołę i wzbudził wielkie zainteresowanie oraz ekscytację wśród szkolnej dziatwy. Ten sympatyczny kogucik jest własnością Filipa Rucińskiego, ucznia klasy VIa. Chłopiec za pozwoleniem Pana Dyrektora przyniósł swojego pupila do szkoły, aby również inne dzieci mogły poznać jego przyjaciela, którym na co dzień Filip opiekuje się w domu. Zwierzątko uczestniczyło w kilku lekcjach, a kiedy było zmęczone, odpoczywało w szkolnej bibliotece.
Wizyta Pixela wpłynęła bardzo pozytywnie na emocje dzieci i dorosłych oraz wywołała uśmiechy na buziach odwiedzających go uczniów. Wielu z nich koniecznie chciało zrobić sobie zdjęcie z osobliwym zwierzątkiem, a i Pixel wyglądał na zadowolonego celebrytę, bo chętnie dawał się fotografować.

Dzisiaj jest 20 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Agnieszka, Teodor, Czesław