Walentynki 2023

14 lutego 2023r.jak co roku obchodziliśmy popularnie znany Dzień Zakochanych, ale wiemy, że jest to również dzień wyrażania wzajemnej sympatii do osób nam bliskich i lubianych. Tego dnia w naszej szkole poczta walentynkowa rozniosła własnoręcznie wykonane walentynki dla uczniów, ale również dla nauczycieli. Uczniowie w swoich klasach wykonywali dowody sympatii dla swoich rodziców i bliskich, odbył się apel na którym wręczono nagrody za konkurs na najpiękniejszą kartkę walentynkową, była również możliwość wykonania zdjęć w fotobudce. Zaczerwieniło się również na naszych korytarzach, gdyż tego dnia piękne gazetki zdobiły nasze korytarze a wszyscy ubrani byli w czerwone lub różowe barwy. O wyrażaniu swojej sympatii pamiętajmy jednak każdego dnia.

Dzisiaj jest 29 marca 2024 Imieniny obchodzą:
Wiktoryna, Cyryl, Eustachy