ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI W NASZEJ SZKOLE-9 listopada 2022

Uczniowie z klasy VIa oraz pierwszoklasista, Wiktor Kaczmarski,  pod okiem p. Beaty Kucharzewskiej przygotowali inscenizację z okazji Święta Niepodległości, które co roku Polacy obchodzą w dniu 11 listopada, aby uczcić odzyskanie wolności przez naszą Ojczyznę w 1918 roku. Akademia odbyła się 9 listopada na sali gimnastycznej. Szóstoklasistom towarzyszyły chóry: „Ambrozja” i „Lawa”,  przygotowane przez p. Agnieszkę Sochę i p. Edytę Wasiluk-Jarosz. Wokalistki, swoim pięknym i wzruszającym śpiewem uświetniły szkolną uroczystość, śpiewając znane patriotyczne polskie pieśni.   Szkolną akademię zaszczyciła swoją obecnością Pani Burmistrz Miasta i Gminy Młynary – Renata Bednarczyk oraz Pani Sekretarz –  Anna Kołodziej-Rabiczko.

Serdecznie dziękujemy Gościom za przybycie, Dyrekcji za wsparcie, Uczniom i Nauczycielom za obecność i wyrozumiałość!

Dzisiaj jest 2 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Anatol, Zygmunt, Anastazy