Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2022-2023

1 września 2022r.rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Warto też wspomnieć, że rozpoczęcie roku szkolnego wiąże się też z rocznicą wybuchu II Wojny Światowej.  Do grona naszych koleżanek i kolegów dołączyła także  nowa grupa pierwszoklasistów, których serdecznie witamy i życzymy pięknych chwil w naszej szkole. W uroczystości rozpoczęcia roku wzięli udział, oprócz uczniów i nauczycieli, również rodzice oraz zaproszeni goście: sekretarz Urzędu Miasta i Gminy Młynary  pani Anna Kołodziej- Rabiczko, przewodniczący Rady Miasta Młynary pan Karol Jóźwiak, przewodnicząca Rady Rodziców pani Magdalena Lichołat, ksiądz proboszcz Tomasz Bielecki oraz przedstawiciel Policji w Młynarach pan Artur Łachmański. Uroczystość poprowadził pan dyrektor Jan Radziszewski z panią wicedyrektor Urszulą Białobrzeską. Po spotkaniu w sali gimnastycznej uczniowie udali się na krótkie spotkania z wychowawcami w klasach.

Życzymy wszystkim mnóstwa pięknych chwil w naszej szkole, zdrowia, wytrwałości oraz tego,aby nauka i praca były źródłem satysfakcji i radości!

Dzisiaj jest 18 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Alicja, Feliks, Eryk