Koniec roku szkolnego 2021-2022

24 czerwca pożegnaliśmy kolejny rok szkolny. Uroczystość rozpoczęła Msza Św. sprawowana w kościele parafialnym w Młynarach. Następnie uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami udali się na salę gimnastyczną, gdzie rozdane zostały świadectwa oraz nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce oraz wzorowa frekwencję.  Poszczególni uczniowie otrzymali stypendia dyrektora szkoły oraz stypendia Burmistrza Miasta i Gminy Młynary za szczególne osiągnięcia. Absolwenci otrzymali także podziękowania od Ochotniczej Straży Pożarnej za aktywny udział w życiu jednostki. Odbyło się też oficjalne przekazanie sztandaru przez uczniów klasy ósmej kolegom z młodszych klas, a także pożegnanie tegorocznych absolwentów. Oprawę muzyczną zapewnił zespół Lawa Wszystkim uczniom gratulujemy wytrwałości i motywacji, życząc sukcesów i siły do realizacji wyznaczonych celów ,udanych wakacji Kochani i do zobaczenia we wrześniu  Natomiast dla Was Absolwenci życzymy, abyście sięgali po nowe doświadczenia, byli zawsze wytrwali i mocno wierzyli, że wszystkie Wasze cele i marzenia zrealizują się jeśli tylko mocno będziecie tego pragnęli. Serdecznie gratulujemy ukończenia naszej szkoły i życzmy sukcesów w życiu prywatnym oraz w poszukiwaniu drogi do zdobywania wiedzy oraz umiejętności bycia najlepszymi w tym, w czym potraficie być.

Dzisiaj jest 18 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Alicja, Feliks, Eryk