Wyjazdy edukacyjne w ramach realizacji projektu SPSIII - maj, czerwiec 2022

W naszej szkole nadal trwa realizacja projektu Szkolna Pracownia Sukcesu III współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Oprócz regularnych zajęć pozalekcyjnych uczniowie biorą udział w licznych wyjazdach edukacyjnych.

W maju zaplanowane są następujące wyjazdy:

16.05.2022 – grupy zajęć języka angielskiego klasy V-VIII - wyjazd do Ziołowego Dzbanka w Sąpach - warsztaty językowe połączone z tworzeniem teledysku

21.05.2022 (sobota) – grupy zajęć języka angielskiego klasy I-IV - wyjazd do Ziołowego Dzbanka w Sąpach - warsztaty językowe połączone z tworzeniem teledysku

27-28.05.2022 (piątek, sobota) – grupy zajęć przyrodniczych klasy IV-VIII - wyjazd do Kątów Rybackich - dwudniowe warsztaty przyrodnicze na Mierzei Wiślanej

31.05.2022 – wyjazd na dni otwarte szkół średnich w ramach doradztwa zawodowego (klasy VIII)

W czerwcu zaplanowane są następujące wyjazdy:

20.06.2022  – wizyta zawodoznawcza w Nadleśnictwie Młynary w ramach doradztwa zawodowego (klasy VIII)

Szczegółowe informacje o wyjazdach dostępne są u opiekunów grup, na gazetce szkolnej dotyczącej projektu (dolny korytarz) oraz w sekretariacie szkoły.

Dzisiaj jest 19 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Adolf, Leon, Tymon