Program profilaktyki czerniaka 2022

DRODZY RODZICE I UCZNIOWIE

Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim programie profilaktyki czerniaka.Patronat nad działaniami Akademii Czerniaka objęły Polskie Towarzystwo Dermatologiczne, Polskie Towarzystwo Onkologii Klinicznej i Polskie Towarzystwo Patologiczne. Celem prowadzonej akcji jest wzrost świadomości społecznej na temat czerniaka oraz metod jego skutecznej profilaktyki, a także kształtowanie wśród młodzieży i dorosłych prozdrowotnych postaw.

Program jest skierowany do uczniów szkół podstawowych, zgodnie
z materiałami opracowanymi przez Akademię Czerniaka. W naszej szkole program, będzie realizowany w maju w klasach VIII oraz zostaną podjęte działania podczas Pikniku Rodzinnego. Zachęcamy Wszystkich do udziału w spotkaniach. Koordynacją tego programu zajmuje się pani Bożena Iwaszkiewicz z udziałem pań Małgorzaty Kosińskiej i Beaty Kucharzewskiej.

Dzisiaj jest 25 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Marek, Jarosław, Wasyl