WIECZÓR POETYCKI PEŁEN MIŁOŚCI

21 kwietnia 2022r. odbył się wieczór poetycki pt.: „Miłość niejedno ma imię”.

To spotkanie było wyjątkowe, bo zorganizowane po długiej przerwie spowodowanej pandemią. Tym bardziej miło nam, że mogliśmy wrócić do tradycji wspólnego obcowania z poezją i piosenką. Uczniowie chcieli pokazać, że uczucie, jakim jest miłość zwycięża wszystko, a utwory o nim  są uniwersalne i ponadczasowe.

Wystąpili również aktorzy oryginalnego i bardzo efektownego teatru czarnego i zaprezentowali spektakl pt.: Emocjonalna układanka”, poruszający temat ludzkich emocji: strachu, smutku, złości i radości , które towarzyszą również miłości.

W trakcie przedstawienia można było skosztować słodkości przygotowanych przez uczniów oraz Panie z klubu Senior +, napić się kawy czy herbaty i rozkoszować słowem i muzyką.

Recytatorów przygotowała p. Urszula Białobrzeska. Oprawa muzyczna zrealizowana została przez zespoły wokalne Lawa i Ambrozja pod opieką pań: Edyty Wasiluk-Jarosz i Agnieszki Sochy. Gościnnie wystąpili absolwenci naszej szkoły: Agata Hulanicka i Kewin Wiśniewski. Dekoracją zajęły się panie: Izabela Guzicz i Katarzyna Jankowska, a przepyszny poczęstunek zapewniła nam pani Wiesława Hulanicka oczywiście dzięki Państwa zaangażowaniu.

Przedstawienie teatru czarnego przygotowali uczniowie pod opieką pań Małgorzaty Kosińskiej i Beaty Kucharzewskiej.

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (Lawa- wieczór poetycki.jpg)Lawa- wieczór poetycki.jpg470 Kb
Pobierz plik (poczęstunek.jpg)poczęstunek.jpg653 Kb
Pobierz plik (wieczór poetycki.jpg)wieczór poetycki.jpg726 Kb
Dzisiaj jest 4 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Florian, Malwina, Monika