Jasełka i wigilie klasowe 2021

17 grudnia 2021r. w naszej szkole odbyły się przepiękne Jasełka szkolne. Uczniowie mogli obejrzeć i przypomnieć sobie  historię narodzenia Pana Jezusa. Jasełka przygotowały z klasami IV-VIII panie- Agnieszka Głębocka oraz Marta Matak. W występy włączyła się również klasa III a przygotowana przez panią Wiolettę Kisiel w grze kolędy na fletach oraz tańcu mikołajów. Oprawę wokalną zapewniły zespoły Ambrozja i Lawa pod kierunkiem pań- Agnieszki Sochy oraz Edyty Wasiluk-Jarosz. Cały występ wprowadził wszystkich w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia. Podczas tej uroczystości obecna była pani Burmistrz Miasta i Gminy Młynary- Renata Bednarczyk oraz pani Anna Kołodziej-Rabiczko, sekretarz Urzędu Miasta i Gminy Młynary a także dyrekcja naszej szkoły. W trakcie dnia wszystkie klasy wraz z wychowawcami uczestniczyły w swoich salach w wigiliach klasowych.

Dzisiaj jest 26 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Maria, Marcelina, Marzena