Dyktando w języku angielskim

W ubiegłym tygodniu  w naszej szkole odbyło się konkursowe dyktando w języku angielskim. Jak co roku, konkurs przypomina o Europejskim Dniu Języków, który obchodzimy 26 września.

Uczniowie klas 3-4, 5-6 oraz 7-8 zmagali się z meandrami ortografii angielskiej, zapisując ze słuchu teksty, dostosowane poziomem trudności do 3 grup wiekowych, w jakich konkurowali nasi uczniowie.

Wśród najmłodszych zwyciężył Bartosz Kaczyński. Drugie miejsce zajęli ex aequo Jakub Gałecki, Julia Walczak, Daria Kozicińska, Nicola Pietkiewicz, natomiast trzecie miejsce zdobył Adam Grochola.

W średniej kategorii (klasy 5-6), niepokonane były Maja Waśniewska oraz Alicja Jarosz. Drugie miejsce zajął Marcin Rabiczko. Zdobywca trzeciego miejsca w tej kategorii to Michał Rabiczko.

Wśród najstarszych uczestników konkursu 1, 2 i 3 miejsce zajęli odpowiednio: Agata Gut, Szymon Łabno, oraz Natalia Lichołat.

Wszyscy laureaci otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Dzisiaj jest 2 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Anatol, Zygmunt, Anastazy