Wybory szkolne 2021r.

ROK SZKOLNY 2021/2022

Jak co roku we wrześniu odbyła się kampania wyborcza kandydatów do Samorządu Uczniowskiego. Były plakaty, hasła i obietnice przedwyborcze. Ukoronowaniem akcji wyborczej były wybory, które w głosowaniu tajnym, bezpośrednim i powszechnym wyłoniły samorządową reprezentację szkoły.

Dnia 29 września odbyły się wybory. Każdy uczeń oddał swój głos na karcie wyborczej na jednego z kandydatów, oraz na Rzecznika Praw Ucznia i Opiekuna Samorządu Uczniowskiego.

Po szóstej godzinie lekcyjnej nastąpiło otwarcie urny i przeliczenie głosów. Spośród 107 oddanych głosów największą ilość uzyskali:

1. Cyprian Mikołajczyk- 72 głosy- Przewodniczący SU

2. Błażej Rynkowski- 11głosów – zastępca Przewodniczącego SU

3. Nicola Kopycińska– 9 głosów - sekretarz

W wyniku głosowania wyłonił się opiekun SU oraz Rzecznik Praw Ucznia:

1. Wiesława Hulanicka– 36 głosów – Rzecznik Praw Ucznia

2. Izabela Guzicz – 47 głosów – Opiekun SU

Nad prawidłowym przebiegiem głosowania  nadzór sprawowała powołana wcześniej Komisja Wyborcza oraz opiekunowie Samorządu Szkolnego.

NOWEJ RADZIE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Dzisiaj jest 19 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Mikołaj, Piotr, Urban