Piknik Rodzinno-Naukowy w naszej szkole

24 września 2021r.odbył się Piknik Rodzinno-Naukowy na boisku naszej szkoły, był to dzień różnorodny i pełen wrażeń dla wszystkich uczniów. Patronat honorowy nad piknikiem objęła Burmistrz Miasta i Gminy Młynary pani Renata Wioletta Bednarczyk. Partnerzy w organizacji pikniku to: MGOPS Młynary, Nadleśnictwo Młynary, Posterunek Policji w Młynarach, Ochotnicza Straż Pożarna w Młynarach, Klub Seniora oraz Koło Gospodyń Młynary, Pracownia ceramiczna Bawil- Barbara Wilińska, Pracoffnia- Katarzyna Rucińska, Koło Łowieckie oraz pan Jan Lewicki. W programie pikniku były pokazy doświadczeń naukowych w ramach realizowanych w szkole projektów z ostatnich lat- SPS II, Młynarski Bieg Rodzinny, wspólne grillowanie, zawody sportowe, stoiska z atrakcjami i warsztatami dla dzieci w ramach doradztwa zawodowego, wystawa plastyczna prac uczniów naszej szkoły pt: "Nasza szkoła" oraz występy artystyczne. W występach wzięły udział zespoły "Ambrozja"i "Lawa" przygotowane przez panie Agnieszkę Sochę oraz Edytę Wasiluk-Jarosz, klasy II z piosenkami przygotowanymi przez panie Bogusławę Chechłowską oraz Renatę Citowicz, klasy III w tańcach przygotowanych przez panie Annę Zalewską oraz Wiolettę Kisiel a także flecistki przygotowane przez panią Wiolettę Kisiel i Agnieszkę Sochę z utworem "Sto lat" dla wszystkich chłopców oraz mężczyzn z okazji zbliżającego się dnia chłopaka. Bardzo ważnym wydarzeniem było Ślubowanie klas pierwszych, dzięki któremu nasi najmłodsi uczniowie weszli w poczet naszej szkoły. Ślubowanie przygotowały panie Edyta Rożak i Irena Afranowicz.

Zadanie współfinansowane ze środków Urzędu Miasta i Gminy Młynary.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji i uczestnictwo oraz zaproszonym gościom i sponsorom:

- Lewiatan Młynary- pan Dawid Prajwowski;

- Barbara i Zbigniew Baliccy;

- GS Samopomoc Chłopska- Piekarnia Młynary;

-Dejavu- Ewa i Grzegorz Smolarek.

Dzisiaj jest 19 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Mikołaj, Piotr, Urban