POWITANIE DYREKTORA SZKOŁY

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

Mam przyjemność powitać Was w nowym roku szkolnym 2021-2022. Sytuacja epidemiologiczna nie pozwala nam się spotkać z całą społecznością szkolną, dlatego w taki sposób zwracam się do Was.

Cieszę się, że po 2 miesiącach wakacji jesteśmy w szkole razem. Bardzo gorąco witam uczniów klas pierwszych, którzy rozpoczynają swoją szkolną przygodę. Życzę Wam dużo radości z nauki i serdeczności od starszych kolegów. Aby każdy dzień przynosił Wam nowe interesujące wyzwania i abyście czerpali przyjemność z bycia uczniem naszej szkoły.

Witam serdecznie starszych uczniów. Przez kilka tygodni odpoczęliście od szkoły. Mam nadzieję, że odzyskaliście siły i jesteście gotowi na czas nauki. Nowy rok szkolny to rok jak poprzedni ograniczony reżimem sanitarnym ze względu na pandemię. Liczę na Was, że zachowacie wszelkie wskazane środki ostrożności, a jednocześnie będziecie cieszyć się z bycia tu, w szkole wspólnie z kolegami i koleżankami.

Szczególnie chciałbym przywitać uczniów klas 8. Przed Wami ostatni rok nauki w naszej szkole. Niech będzie on owocny i przyniesie wysokie wyniki i satysfakcję, które pozwolą na dokonanie dalszych wyborów edukacyjnych

Szanowni rodzice, dziękujemy za pomoc w poprzednim roku szkolnym i prosimy w dalszym ciągu o Wasze zaangażowanie i zrozumienie. Razem zapewnimy naszym dzieciom możliwość efektywnej nauki.

Ze swojej strony zapewniam, że wraz z pracownikami szkoły postaramy się, aby uczniowie czuli się bezpiecznie, zdobywali wiedzę, osiągali sukcesy.

Rok szkolny 2021-2022 uważam za otwarty!

Jan Radziszewski

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Młynarach

Dzisiaj jest 28 marca 2024 Imieniny obchodzą:
Aniela, Sykstus, Joanna