Dziś 1 czerwca

Był  to dzień pełen wrażeń i niespodzianek.

Najpierw Pani Burmistrz Renata Bednarczyk przyjechała wraz z Panią Sekretarz Anną Kołodziej- Rabiczko, aby wręczyć uczniom prezenty z okazji Dnia Dziecka, za które serdecznie dziękujemy.

Następnie klasy IV-VI udały się na stadion, gdzie przygotowane zostały dla nich przez Ośrodek Kultury w Młynarach i nauczycieli wychowania fizycznego sportowe konkurencje i eksperymenty, za które wszyscy dostali coś słodkiego, a najlepsi puchary i vouchery na lody i „małe co nieco”. W tym czasie klasy VII-VIII spędziły miło czas na „Śniadaniu na trawie”. Później nastąpiła zmiana. Uczniowie klas I-III również relaksowali się podczas „Śniadania na trawie” oraz oglądali w młynarskim kinie przedstawienie zamówione specjalnie dla nich.

Dziękujemy serdecznie za fantastyczny czas.

Życzymy wszystkim dzieciom i tym małym i tym dużym
samych słonecznych chwil  i radości każdego dnia.

Dzisiaj jest 19 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Mikołaj, Piotr, Urban