Konkurs filmowy "W poszukiwaniu oznak wiosny"

KONKURS FILMOWY ,, W POSZUKIWANIU WIOSNY’’

Organizator: Szkoła Podstawowa w Młynarach

Osoby odpowiedzialne: Izabela Guzicz, Katarzyna Jankowska

Uczestnicy: uczniowie klas I-VIII SP w Młynarach

TERMIN SKŁADANIA PRAC: 9 kwietnia 2021

REGULAMIN:

Konkurs polega na nakręceniu krótkiego filmu- maksymalnie 3 minutowego ukazującego ślady wiosny w przyrodzie ( kwiaty, pąki, zwierzęta ).

• Filmik można nakręcić samodzielnie lub w dwie osoby.

• Swój filmik możecie nakręcić w dowolnym miejscu ( na boisku, w domu, w ogrodzie),

w twórczo zaaranżowanej przestrzeni, w plenerze.

• W filmie możecie umieścić podkład muzyczny, tekst, dialogi itp.

• Praca konkursowa nie może naruszać prawa do prywatności osób trzecich.

• Prezentowane w niej treści nie mogą przedstawiać ani propagować zachowań zabronionych przez prawo, godzących w zasady dobrego wychowania i kultury osobistej.

• Uczestnicy oświadczają, że są autorami zgłoszonych prac. Równocześnie zgadzają się na wykorzystanie filmu w celach promocji szkoły.

• Filmy mogą być nakręcone dowolnym sprzętem, np. telefonem komórkowym, smartfonem, tabletem, lub kamerą cyfrową.

• Konkurs przewiduje przyznanie nagrody głównej.

• Do oceny złożonych filmów zostanie powołana komisja konkursowa. Pod uwagę będą brane: oryginalny pomysł, wykonanie, wkład pracy, ogólne wrażenia artystyczne.

• Do pracy dołączamy kartę zgłoszeniową zawierającą następujące dane: - tytuł filmu, - nazwiska, imiona, klasę wszystkich osób zaangażowanych w tworzenie filmu.

• Filmy przesyłamy na Messenger do pań Izabeli Guzicz lub Katarzyny Jankowskiej.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Dzisiaj jest 28 marca 2024 Imieniny obchodzą:
Aniela, Sykstus, Joanna