Konkurs na najładniejszą kartkę wielkanocną w języku angielskim

Weź udział w konkursie na najpiękniejszą kartkę wielkanocną w języku angielskim. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci szkoły podstawowej kl. I-VI  oraz uczniów gimnazjum klas I-III. Technika wykonania prac jest dowolna (np. rysunek, malarstwo, grafika, collage, techniki mieszane). Format kartki nie może przekroczyć wymiarów A4. Warunkiem koniecznym oprócz zachowania formatu, jest umieszczenie na kartce życzeń w języku angielskim. Prace należy wykonać indywidualnie i podpisać czytelnie imieniem i nazwiskiem na odwrocie karty. Prace będą oceniane w trzech kategoriach wiekowych (klasy I-III SP, IV-VI SP, I-III Gim).

Prace należy składać do p. Marty Matak do 22 marca 2013r. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody rzeczowe.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 25 marca 2013 r. (poniedziałek) o godz. 11:00

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (regulamin konkursu na kartkę wielkanocną.docx)Regulamin konkursu82 Kb
Dzisiaj jest 26 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Maria, Marcelina, Marzena