BOŻE NARODZENIE TUŻ, TUŻ …

Zbliża się czas świąt, w czasie których będziemy cieszyć się z narodzenia Boga. Nikt chyba nie zaprzeczy, że są to najpiękniejsze święta chrześcijańskie. Kolorowa choinka, opłatek, prezenty od Świętego Mikołaja itp. wprowadzają nas w stan radości, pogody ducha i budują rodzinną atmosferę pełną miłości i spokoju.

Z tej okazji uczennice z kl. VIb (Nikola Wiśniewska, Emilka Kierzkowska i Weronika Brewczak) wraz z paniami: Małgorzatą Kosińską i Beatą Kucharzewską na zajęciach teatralnych przygotowały prezentację multimedialną dotyczącą tradycji bożonarodzeniowych. Mamy nadzieję, że jej obejrzenie umili wszystkim ten wyjątkowy czas świąt. Uczniowie podczas ostatnich przed świętami spotkań z wychowawcami, mieli również możliwość wysłuchania kolęd w wersji na flet w wykonaniu dzieci z klasy II a przygotowanych podczas zajęć dodatkowych przez wych.Wiolettę Kisiel.

Wesołych Świąt i przyjemnego oglądania!

Dzisiaj jest 29 marca 2024 Imieniny obchodzą:
Wiktoryna, Cyryl, Eustachy