Konkurs Empiku

NASZA SZKOŁA WZIĘŁA UDZIAŁ W KONKURSIE EMPIKU

Mamy szansę na zdobycie dla szkoły 1000 książek!

Uczniowie klasy VI a: Agata Gut, Zuzanna Bogdanowicz, Natalia Kędzierska, Zuzanna Czerwonka, Natasza Kalisz, Wiktoria Tokarewicz, Mateusz Bogdan, Gabriel Wieliczko oraz 2 uczennice z kl. VII b – Ada Nisiewicz i Klaudia Jankowska pod opieką bibliotekarki szkolnej – p. Beaty Kucharzewskiej zaangażowali się w zaprojektowanie plakatu na konkurs ogłoszony przez Empik pod hasłem: „1000 powodów, by czytać”.

Plakat promujący czytanie książek został wykonany i zgłoszony 22 października na stronie internetowej Empiku. Teraz wszystko zależy od Was!Ściągnijcie aplikację mobilną Empiku i głosujcie codziennie na nasz plakat (od 2 listopada do 12grudnia 2020), namówcie do tego bliskich, sąsiadów, znajomych. Być może dzięki Wam nasz szkolny księgozbiór powiększy się o nowe tradycyjne książki oraz czytniki do e-booków.

Liczymy na Was!

Dzisiaj jest 15 maja 2024 Imieniny obchodzą:
Zofia, Jan, Izydor