KONIEC ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

W ostatnich miesiącach wszyscy mierzyliśmy się z  panującą na świecie pandemią COVID-19,  z dnia na dzień, zmieniła się cała nasza edukacja. Nic nie było „tak jak kiedyś”, wspólnie uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współpracowaliśmy. Było wiele trudności, nie uniknęliśmy błędów. Cieszymy się, że daliśmy radę i mamy nadzieję, że będzie to owocować w przyszłym roku.

26 czerwca 2020 nastąpi koniec roku szkolnego. Wszyscy ciężko pracowaliśmy: Wy Rodzice, my nauczyciele, ale przede wszystkim Wy, nasi wspaniali Uczniowie i Wychowankowie. Wyniki, jakie osiągnęliście napawają nas dumą.

W związku z nadal obowiązującym na terenie naszego kraju stanem epidemii nie odbędą się tradycyjne uroczystości, związane z zakończeniem roku szkolnego. Nasi nauczyciele pożegnają się ze swoimi podopiecznymi podczas lekcji online.

Świadectwa będą czekały na Was do września. Uczniowie, którym przyznano stypendium, odbiorą je indywidualnie w sekretariacie szkoły w przyszłym tygodniu. ( o konkretnym terminie zostaną poinformowani).

Zostanie zorganizowana jedynie uroczystość pożegnania klas VIII. Odbędzie się ona 26 czerwca 2020r. o godzinie 9:00 na placu przed szkołą.

Prosimy, aby uczniowie i rodzice stosowali się do wytycznych przeciwepidemicznych.

Dyrekcja, Nauczyciele i Pracownicy SP w Młynarach

Dzisiaj jest 26 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Maria, Marcelina, Marzena