EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

DRODZY ÓSMOKLASIŚCI!!!

W dniach 16, 17 i 18 czerwca zostanie w szkole przeprowadzony egzamin ósmoklasisty.
Bardzo proszę, aby uczniowie miejscowi  przybyli do szkoły między godziną 8:25 a 8:45.
Uczniowie dojeżdżający przybywają do szkoły zgodnie z harmonogramem dowożenia:

• Kwietnik - 7:40
  • Zastawno - 7:45
  • Sokolnik - 8:20
  • Olszówka – 8:00
  • Ojcowa Wola - 8:05
  • Młynarska Wola - 7:45
  • Krasinek - 7:40

Przed wejściem do szkoły i w szkole uczniowie mają obowiązek zachować między sobą dystans społeczny, tj odległość min. 2 m.
Do momentu zajęcia miejsca na sali egzaminacyjnej każdy uczeń ma obowiązek zakrycia ust i nosa (np. założona maseczka).
Po wejściu do szkoły każdy uczeń poddaje się pomiarowi temperatury, odkaża ręce płynem dezynfekującym i udaje się do miejsca wskazanego przez nauczyciela.
Proszę, aby uczniowie, w którymś dniu egzaminu dostarczyli do szkoły wypożyczone z biblioteki książki i podręczniki. Książki proszę zapakować do reklamówki i włożyć karteczkę z imieniem i nazwiskiem. Książki będą odbierane przed wejściem do szkoły.

Dołączam procedury egzaminacyjne w Szkole Podstawowej w Młynarach w czasie epidemii COVID-19.

Radziszewski Jan

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (ProcedurySPMłynary.docx)Procedury egzaminacyjne20 Kb
Dzisiaj jest 24 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Aleks, Grzegorz, Aleksander