Company Logo

INFORMACJA DLA UCZNIA I RODZICA

      Konieczna izolacja i wynikające z niej ograniczenia są dla nas wszystkich trudnym czasem. Dlatego prosimy Państwa o wyrozumiałość.

      W związku z zawieszeniem zajęć w szkole podstawa programowa będzie realizowana zdalnie.  Nauczanie jest zadaniem nauczycieli, którzy zmuszeni są  to robić w innej formie niż dotąd. Zadaniem rodziców jest więc zapewnienie odpowiednich warunków do nauki w domu i wspieranie oraz motywowanie dzieci do systematycznej pracy poza szkołą. Prosimy rodziców o dopilnowanie, aby uczniowie mieli kontakt z nauczycielami przez dziennik elektroniczny lub media społecznościowe czy pocztę elektroniczną.

Nie będziemy prowadzić zajęć poprzez wideokonferencje, gdyż nie wszyscy uczniowie i nauczyciele mają takie możliwości techniczne.

Każdy uczeń zobowiązany jest do wykonywania poleceń nauczycieli poszczególnych przedmiotów. Nauczyciele będą oceniać wysyłane im wykonane zadania. Oceny będą wpisywane do dziennika elektronicznego.

    Od poniedziałku nauczanie zdalne będzie odbywało się według określonego planu, o którym zostaną Państwo poinformowani przez stronę szkoły. W ciągu dnia uczniowie będą mieli kontakt z nauczycielami przedmiotów, które będą w planie. Rano mają być wysyłane zadania i uczniowie przez cały dzień będą mogli je wykonywać, chyba że nauczyciel poda dłuższy termin.

                                                                                     

                                                                   Dyrekcja i nauczyciele SP w Młynarach

Dzisiaj jest 11 lipca 2020 Imieniny obchodzą:
Cyprian, Olga, Benedykt

eDziennik

LogowanieOdwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.


(c) 2011-2012 Zespół Szkół Młynary