Planując swoją przyszłość...

We wtorek (14.01.2020r.) młodzież z klas VIII wraz z wychowawcami udała się na zaplanowane przez doradcę zawodowego Panią Sylwię Waśniewską warsztaty do Zespołu Szkół Technicznych i Ekonomicznych w Pasłęku.

Każdy z uczniów wziął udział w zajęciach związanych z określonym zawodem. Uczniowie Zespołu Szkół wraz z opiekunami przygotowali warsztaty kulinarne, obronne, mechaniczno-budowlane, ekonomiczne i agrobiznesu. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem praktycznym naszych uczniów. Aktywnie uczestniczyli i chętnie zadawali pytania dotyczące ścieżki kariery i warunków kształcenia. W imieniu nauczycieli z ZSTiE w Pasłęku serdecznie zapraszam na dni otwarte, które odbędą się w marcu oraz do śledzenia informacji na stronie szkoły http://www.zseit.paslek.edu.pl. Młodzieży dziękuję za kulturalne i godne naśladowania zachowanie na warsztatach.

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (1.jpg)1.jpg3993 Kb
Pobierz plik (2.jpg)2.jpg3834 Kb
Pobierz plik (3.jpg)3.jpg3988 Kb
Dzisiaj jest 29 marca 2024 Imieniny obchodzą:
Wiktoryna, Cyryl, Eustachy