Jasełka 2019

Dnia 20 grudnia 2019r. odbyły się w naszej szkole Jasełka. Uczniów do występu przygotowała pani Agnieszka Głębocka a zespoły Lawa i Ambrozja pod kierunkiem pani Edyty Wasiluk-Jarosz i pani Agnieszki Socha zaśpiewały kolędy i pastorałki.

Mieliśmy też gości na występie: Burmistrz Miasta i Gminy Młynary – pani Renata Bednarczyk, Sekretarz Gminy – pani Anna Kołodziej-Rabiczko, Przewodniczący Rady Miasta – pan Karol Jóźwiak, Dyrektor OK w Młynarach – pani Dominka Zabiełło, dyrektor MGOPS – pani Jadwiga Piekarska, przewodnicząca Rady Rodziców – pani Magdalena Lichołat a także rodziców naszych uczniów. Po jasełkach odbyły się wigilie klasowe z wychowawcami, podczas których dzieci odwiedził Mikołaj.

Było pięknie, świątecznie…

Dzisiaj jest 19 kwietnia 2024 Imieniny obchodzą:
Adolf, Leon, Tymon